Kaip pirkti?

1. Išsirinkite norimas prekes ir įdėkite jas, paspaudę "į krepšelį". 
2. Viršutinėje juostoje paspauskite "Krepšelis" ir pasirinkite "Pirkti dabar", jeigu išsirinkote viską, ką norėjote, arba "Tęsti apsipirkimą", jeigu pageidaujate dar kažko. Pirmajame žingsnyje įveskite teisingus mokėtojo duomenis ir spauskite "Pereiti prie sekančio žingsnio". Antrajame žingsnyje pasirinkite pristatymo ir mokėjimo būdus ir spauskite "Pereiti prie sekančio žingsnio". Trečiajame žingsnyje apmokėkite už prekes Jūsų pasirinktu būdu.

 

Prekių pristatymas 

Jūsų apmokėti užsakymai išsiunčiami per 1-4 darbo dienas. Jeigu pasirinksite prekių pristatymą per Lietuvos paštą, gausite apie tai informuojantį pranešimą su kuriuo galėsite atsiimti prekes iš savo pašto skyriaus. Jeigu pasirinksite prekių pristatymą per siuntų tarnybą „Nėgė“, su Jumis susisieks kurjeris ir pristatys prekes Jūsų nurodytu adresu

Dėmesio, siuntiniai į Kuršių Neriją siunčiami tik per Lietuvos paštą.

 

Grąžinimo politika

Pirkėjas turi teisę atsisakyti prekių, pirktų www.jaunylis.lt internetinėje parduotuvėje, pranešdamas apie tai pardavėjui elektroniniu paštu (info@jaunylis.lt), nurodant grąžinamas prekes, jų užsakymo numerį ir priežastį, ne vėliau kaip per 14 dienų nuo prekių atsiėmimo dienos, išskyrus tuos atvejus, kai buvo pirktas apatinis trikotažas arba kojinės - šios prekės negrąžinamos ir nekeičiamos.

Pirkėjas gali pasinaudoti grąžinimo teise, jeigu norima grąžinti prekė nebuvo sugadinta, nepasikeitė jos prekinė išvaizda, prekė nebuvo naudojama

Prekės grąžinimu turi pasirūpinti pirkėjas. Mes rekomenduojame prekę išsiųsti registruotu paštu adresu: "UAB JAUNYLIS" Laisvės pr. 82, LT-06125, Vilnius arba per kurjerį. Kai gausime Jūsų išsiųstą prekę, informuosime Jus ir grąžinsime Jūsų sumokėtus pinigus už prekę.

 

Jeigu turite klausimų dėl prekių pirkimo, prekių pristatymo ar grąžinimo politikos, rašykite mums elektroniniu paštu info@jaunylis.lt arba skambinkite telefonu +370 686 20433.